ویدئو: مبانی و اصول هوشمندی استراتژیک

ویدئوی آموزشی مبانی و اصول هوشمندی استراتژیک 

عباس خدادادی در این ویدئو مبانی هوشمندی را شرح می‌دهد. موجود هوشمند، موجودی است که می‌تواند اثر اتفاقات و احتمالات را کم کند. مدیر هوشمند کسی است که اجازه نمی‌دهد اتفاقات بر کسب‌و‌کارش اثر شدید داشته باشد. به همین صورت هوشمندی استراتژیک یعنی اینکه مدیران ارشد هوشمند هستند و اجازه نمی‌دهند اتفاقات موجب تنش‌های جدی بر کسب‌و‌کار شود. در این ویدئو خلاصه‌ای از مبانی و اصول هوشمندی استراتژیک را ببینید. این ویدئو بخشی از کارگاه آموزشی هوشمندی استراتژیک است. 

ادمین سایت

این مقاله در تاریخ 1400/08/27 توسط دکتر عباس خدادادی در سایت سایت تخصصی هوشمندی استراتژیک منتشر شده و در تاریخ 1400/10/24 بروزرسانی گردید.
لینک منبع: منبع مقاله در سایت

پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با «هوشمندی استراتژیک» حتماً این مطالب را هم ببینید:

هوشمندی استراتژیک چیست؟ توضیحات کامل به همراه 6 تصویر مفهومی 8294 بازدید

هوشمندی استراتژیک چیست؟ توضیحات کامل به همراه 6 تصویر مفهومی

طبق تحقیق موسسه معروف گارتنر، کسب و کارها با استفاده از توان تحلیل‌گری به موفقیت می‌رسند. تحلیل‌گری نیازمند هوشمندی استراتژیک است. در این مقاله تفکر هوشمندی استراتژیک در کنار لایه‌های هوش سازمان معرفی شده است.

الگوی هوشمندی استراتژیک چیست؟‌ رویکرد جدید و توضیح ساده 1645 بازدید

الگوی هوشمندی استراتژیک چیست؟‌ رویکرد جدید و توضیح ساده

نظام هوشمندی استراتژیک جدید‌ترین رویکرد در به مدیریت سازمان بوده و ابزارهایی را برای تصمیم‌گیری‌ استراتژیک و عملیاتی در اختیار مدیران می‌گذارد. وجود این نظام باعث کنترل‌ کلیه اطلاعات سازمان شده و قابلیت اطمینان تصمیم‌ها و موفقیت سازمان بالا می‌رود.

دیدگاه کاربران ...

دیدگاه خود را بیان کنید